با ياد خداوند مهربان

گروه کارخانجات تشک خواب رويال با استعانت از خداوند متعال و با تكيه بر تكنولوژی روز دنيا و توان بالای مهندسان ايرانی با حدود نيم قرن تجربه و تحقيق در صنعت كالای خواب يكی ازبزرگترين مجموعهای  صنعتی كشور می باشد.
شرکت رويال مفتخر است با بهره‌گیری از پیشرفته ترین ماشین‌آلات، دانش فنی روز دنیا و دستان توانمند پرسنل خلاق و متخصص خود، مرغوبترین انواع تشک های فنرمنفصل (پاکتی)، تشک فنری و تشک طبی به همراه کالاهای جانبی شامل محافظ تشک، تشک میهمان، روتختی، بالش، تخت با رویه پارچه و تاج را در ایران تولید نماید.
خدا را شاكريم كه توانسته ايم سهم قابل توجه ای از بازار داخلی و كشورهای خاور ميانه را به خود اختصاص داده و نام ايران زمين را در نقاط مختلف دنيا با افتخار به معرض نمايش و رقابت گذاشته ايم.
گروه صنعتی رويال با بهره گيری از دانش پزشكی روز دنيا و با استفاده از استانداردهای اورتوپدی در صنعت تشک توانسته است خدمتی شايسته در توليد تشک طبی و تشک فنری به شما مردم عزيز داشته و مانند هميشه مايع افتخار در اين صنعت باشد.

اهداف شرکت در جهت جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان استفاده از بهترین مواد اولیه؛
استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات دنیا ، مطابق با استانداردهای برتر تولید کالای خواب
در اختیار گرفتن نیروهای انسانی خلاق و متخصص
نهایت دقت در ارائه محصولاتی کاملا بهداشتی و طبی
تلاش روز افزون در راستای بهبود کیفیت محصولات مبتنی بر طرح‌های توسعه فنی، ارتقای مهندسی ساخت و آموزش مستمر نیروی انسانی
خود کفایی صنعتی در تولید کلیه اجزاء و لایه های به کاررفته در تشک
استراتژی شرکت در برخورد با مشتری استراتژی برنده- برنده است و همین استراتژی پیروز، چشم انداز و افق آینده شرکت را از اهداف کوچک سودآوری به اهداف کلان و راهبردی خدمت رسانی به مشتریان و خشنودی مصرف‌کننده سوق داده است
ما ایمان داریم که رضایت شما، رهنمون ما در مسیر تلاش مستمرمان برای دستیابی به اهداف کلان و راهبردی خدمت رسانی به مشتریان و خشنودی مصرف کنندگان محصولاتمان خواهد بود.

خواست و تلاش گروه صنعتي رويال خوابي خوش و راحت براي شما مشتريان عزيز و گرامي مي باشد 

Khoshkhab Royal