تشک رویال

تشک رویال

تشک رویال با نیم قرن تجربه و اتکا بر دانش بومی نامی آشنا در صنعت تولید انواع تشک ( تشک طبی، تشک فنری و خوشخواب ) در ایران است. تشک رویال عرضه کننده بهترین تشک طبی و استاندارد، مناسب برای همه سنین است که با بهره گیری از مرغوب ترین مواد اولیه و تکنولوژی روز دنیا انتخاب نخست خانواده های ایرانی است. کیفیت دوخت، تنوع اجناس، مقاومت در برابر شستشو و تغییر رنگ از جمله ویژگی های بارز تشک رویال است که آن را به یکی از بهترین تولید کنندگان تشک در ایران تبدیل کرده است.

نکات مهم در خرید تشک مرغوب چیست

همه می دانیم که حدود یک سوم از عمر انسان در خواب سپری می شود و اهمیت قرار گرفتن بدن در وضعیت مناسب هنگام خواب، بر هیچ کس پوشیده نیست. در واقع می توان گفت که قرارگرفتن بدن در وضعیت مناسب هنگام خواب، یکی از مهم ترین مواردی است که تضمین کننده سلامتی بوده و نوید دهنده یک خواب خوب و راحت است. با این وجود بسیاری از خریداران تشک نمی دانند که برای یک خرید خوب و مطمئن به چه نکاتی توجه کنند. به عبارت دیگر، ویژگی های جسمانی و فیزیکی متفاوت افراد با سنین مختلف زمینه ساز ابهاماتی است که خرید تشک را با مشکل مواجه می کند.
لذا در این مقاله برآنیم که مهمترین نکاتی را که برای یک خرید خوب و رضایت بخش می بایست مد نظر داشته باشید، بیان می کنیم.

تشک طبی

از جمله دلایل علاقه مردم به خرید تشک طبی ترس از بروز بیمارهای عضلانی و استقامتی همچون دیسک کمر است. به عبارت دیگر، برخی معتقدند که فلسفه استفاده از تشک های طبی، به اندیشه حمایت از ستون فقرات در هنگام خواب مربوط می شود؛ و به همین دلیل، بر این باورند که با استفاده از تشک طبی، در مقابل بروز بیماریهای عضلانی به خصوص کمر درد و دیسک کمر پیشگیری کنند. حمایت کافی از ستون فقرات به خصوص برای کسانی که تحت عمل جراحی دیسک کمر قرار گرفته اند بسیار اهمیت می یابد.
دلیل این گرایش به تشک طبی را می توان در نوع محتویات مورد استفاده در درون تشک جستجو کرد. به طور کلی محتویات تشک طبی عمدتاً از اسفنج و پنبه تشکیل شده است و به همین دلیل می تواند از گرفتگی عضلات بر روی تشک طبی جلوگیری کند. دیگر ویژگی های بارز تشک طبی، سفتی آن و برخوداری از سطحی صاف و یکدست است. به طوریکه قرار گرفتن بدن در یک وضعیت ثابت را موجب می شود؛ همچنین به دلیل عدم ایجاد فاصله بین مهره های کمر، به عنوان تشک مناسب گودی کمر در نظر گرفته می شود.

تشک طبی-فنری

در کنار کسانی که به دلیل مشکلات عضلانی و به تجویز پزشک از تشک طبی استفاده می کنند، افراد دیگری نیز هستند که به استفاده از تشک های طبی تمایل دارند. منتها ترجیح می دهند که تشک مورد استفاده علاوه بر برخورداری از ویژگی های تشک طبی، از انعطاف پذیری بیشتری برخوردار باشد؛ تشک طبی- فنری برای پاسخگویی به نیاز این افراد تولید شده اند. در تولید تشک طبی- فنری تلاش شده است که علاوه بر رعایت موارد طبی، از چندین فنر برای نگه داشتن جرم بدن استفاده می شود. سفتی سطح تشک طبی- فنری نیز مزیتی است که از خواب رفتن عضلات جلوگیری کرده و عمدتاً برای افرادی که مدت زیادی را در تخت خواب سپری می کنند سفارش می شود.

خوشخواب رویال

تشک های خوشخواب رویال نمونه دیگر از انواع تشک های تولیدی شرکت رویال است که از پرطرفدارترین محصولات تشک رویال محسوب می شوند. استفاده از مواد اولیه مرغوب و برخورداری از دوخت مناسب از جمله مهم ترین دلایلی است که تشک خوشخواب رویال را جزء بهترین کالاهای تولیدی رویال تبدیل کرده است. در تولید خوشخواب رویال تلاش شده است که از چندین لایه مجزا از جنس پنبه و اسفنج استفاده شود. بدین ترتیب، علاوه بر ایجاد سطحی سفت و بدون شیب، از فرورفتگی تشک در اثر استفاده مکرر جلوگیری شود. از دیگر ویژگی های خوشخواب رویال، می توان به وجود فنر در قسمت میانی تشک اشاره کرد که موجب افزایش انعطاف پذیری تشک می شود.

نمایندگی تشک رویال

استقبال گسترده از محصولات تشک رویال در سراسر کشور باعث شده است که نمایندگی تشک رویال در شهرهای پر جمعیت تهران، مشهد، اصفهان، خوزستان، ایلام، بوشهر و کردستان دایر گردیده و پاسخگوی هم میهنان عزیز است. برای کسب اطلاع از آدرس و شماره تماس نمایندگی تشک رویال به صفحه نمایندگی مراجعه فرمایید.

با آرزوی خوابی خوش برای شما